Do Benátek na slavný karneval za 1200 Kč pro WDC za 800 Kč

779
Populární Canal Grande v Benátkách | jakobradlgruber/123RF.com
Lákají vás pestrobarevné karnevaly? Pro světovou show nemusíte jezdit do dalekého Ria, postačí se vypravit na sever Itálie do Benátek, tam se na přelomu ledna a února bude konat, jeden z těch neznámějších karnevalů světa.

Historie festivalu v Benátkách sahá až do roku 1162, kdy byl karneval poprvé oficiálně pořádán. Přesný termín konání karnevalu je stanoven na 23.1. až 9.2. Právě v tyto termíny se lze dostat pohodlně z Prahy do Benátek a zpět za 1200 Kč.

Je to ideální příležitost, jak si prohlédnout toto krásné město a zažít pár dechberoucích zážitků na karnevalu. Termínově se karneval přibližuje svátku všech zamilovaných – Valentýnu. Mohlo by se tak jednat i o ideální dárek pro dva.
  • Letenky registrujte u dopravce WizzAir.
  • Příklad termínu za 1200 Kč: 26.1. – 30.1.
  • Festival probíhá 23.1. – 9.2.

Jak to na festivalu vypadá?

Doporučujeme 4 hvězdičkový Hotel – Le Boulevard Hotel s 50% slevou – za 5 696 Kč pro dva!

Hotel se nachází 5 minut chůze od Santa Maria Elisabetta Waterbus Station. Má veškeré standardní vybavení a v tuto chvíli pořáda akci, díky které získáte za rezervaci až 50% slevu!

Možné ubytování v Benátkách

  • Ubytování – hledejte na srovnávači cen hotelů booking.com. Velmi populární alternativou se stává AirBnB, kde získáte přes tento odkaz slevu okolo 500Kč na ubytování Airbnb.cz

Co se může hodit?

Fotka nákupu

  • Jestliže má vaše kabinové zavazadlo rozměr 42x32x25 cm nebo je menší, můžete si je vzít na palubu bez poplatku. Musí se vlézt pod sedadlo před vámi.
  • Je-li vaše kabinové zavazadlo větší než malé kabinové zavazadlo, ale nepřesahuje rozměry 56x45x25 cm, lze si ho s sebou vzít na palubu za poplatek. Musí se vlézt do horní skříňky. Musíte být schopni jej do horní skříňky umístit bez pomoci ostatních.
Předchozí článekWizzAir: Zpateční letenky do Istanbulu za 539 Kč!
Další článekNa Silvestra do Itálie (Bari) a zpátky za 454 Kč