Holandsko: Eindhoven – zpáteční letenka 458 Kč

709
Kostel Saint Lambert v Eindhovenu | bbsferrari/123RF.com
Kostel Saint Lambert v Eindhovenu | bbsferrari/123RF.com

Zpáteční letenky z Prahy se dají s členstvím v klubu WDC  pořídit za  458 Kč. Pokud členy nejste, letenka je pro Vás o trochu dražší.  Letenek je dostupných opravdu spousta na celý únor / leden, jako příklad 20.1.-24.1.:

Eindhoven

Bus 401 vás dopraví přímo do centra města a bude vás stát cca 4€. Také můžete přímo z letiště využít přímé autobusové linkydo Amsterdamu. Airexpressbus.com – zpáteční jízdenky se pohybují kolem 40 €.

Kinderdijk, Rotterdam

Kinderdijk je malá vesnička v jejímž okolí leží 19 vodních mlýnů, které rozhodně stojí za návštěvu. Od roku 1997 je oblast zapsána v UNESCO. Kinderdijk se nachází 15 Km od Rotterdamu. Do Rotteradmu jezdí z Eindhovenu přímé vlaky. Do Kinderdijku se dostanete z Rotterdamu ze stanice metra Zuidplein autobusem č. 90.

Možné ubytování v Eindhoven, Rotterdam

  • Ubytování – hledejte na srovnávači cen hotelů booking.com
  • Velmi populární alternativou se stává AirBnB, kde získáte přes tento odkaz slevu okolo 500Kč na ubytování Airbnb.cz

CO SE MŮŽE HODIT?

  • Cestovní pojištění – výhodně od 8 Kč / den, celoroční pojištění za 237 Kč na osobu – sjednejte si cestovní pojištění.
  • Zrušený a zpožděný let? -> Vaše nároky
  • Vlastní doprava -> porovnání autopůjčoven a cen na rentalcars.com
  • Jestliže má vaše kabinové zavazadlo rozměr 42x32x25 cm nebo je menší, můžete si je vzít na palubu bez poplatku. Musí se vlézt pod sedadlo před vámi.

Je-li vaše kabinové zavazadlo větší než malé kabinové zavazadlo, ale nepřesahuje rozměry 56x45x25 cm, lze si ho s sebou vzít na palubu za poplatek. Musí se vlézt do horní skříňky. Musíte být schopni jej do horní skříňky umístit bez pomoci ostatních.

Nejnižší ceny dosáhnete tak, že se stanete členy Wizz Discount Club, který platí jeden rok a sleva se vztahuje na vás a jednoho spolucestujícího. Podrobné informace – Wizzair.com.

Předchozí článekRyanair rozdává slevový voucher na 270 Kč (10€) – Londýn za 129 Kč
Další článekHitovka!!! Rio De Janeiro v únoru za pouhých 4 752 Kč!